Контактирајте не

БСТ (Хонгконг) Индустриски копродукции, со ограничена

адреса

Factory 1: NO.5, Road 3, Qiaotou Primary School, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province, China.

Factory 2: Tianfu Industrial Park, Qinlan Town, Tianchang City, Anhui Province, China.

телефон

 Тел: + 86-0752-3220212

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота: 09:00-00:00

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !