75W Output Triple me PFC Funksioni ITTP-75W

Features:


 • * Input Universal AC / Gamë të plotë
 • * Built-in funksion aktiv PFC, PF> 0,95
 • * Mbrojtja: qark Short / mbingarkesë / Mbi tensionit
 • * Tregues LED për në pushtet
 • * Ftohjes nga convection e ajrit të lirë
 • * Fixed kalimi frekuenca në PFC: 67KHz PWM: 134KHz
 • * 2 vjet garanci
 • Detail Product

  Produkt Tags

  MODEL TP-75Ⅰ TP-75Ⅱ TP-75Ⅲ
  OUTPUT NUMBER OUTPUT CH1 CH2 CH3 CH1 CH2 CH3 CH1 CH2 CH3
  DC TENSION 5V 12V -5V 5V 12V -12V 5V 12V -15V
  VLERËSUARAT AKTUALE 7A 3A 0.6A 7A 3A 0.4A 6A 2.5â 0.5A
  RANGE AKTUALE 1.5 ~ 10A 0.2 ~ 4A 0 ~ 0.6A 1.5 ~ 10A 0.2 ~ 4A 0 ~ 0.6A 1.5 ~ 10A 0.2 ~ 3A 0 ~ 0.6A
  FUQI E VLERËSUAR 74W 75.8W 75W
  Ripple & ZHURMA (max.) Note.2 100mVp-p 120mVp-p 100mVp-p 100mVp-p 120mVp-p 120mVp-p 100mVp-p 120mVp-p 120mVp-p
  TENSION Adj. RANGE   CH1: 4.75 ~ 5.5V
  TENSION TOLERNCE Note.3 ± 3.0% ± 4.0% ± 8.0% ± 3.0% ± 4.0% ± 8.0% ± 3.0% ± 4.0% ± 8.0%
  LINE RREGULLORE Note.4 ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0%
  LOAD RREGULLORE Note.5 ± 3.0% ± 4.0% ± 8.0% ± 3.0% ± 4.0% ± 3.0% ± 3.0% ± 4.0% ± 8.0%
  SETUP, TIME RISE 800ms, 60msat ngarkesë të plotë
  Hold Up TIME (typ.) 36ms në ngarkesë të plotë
  INPUT  Tensioni punues 90-264VAC 127-370VAC
  frekuente 47 ~ 63HZ
  POWER FAKTORI (Tipi). PF> 0.95 / 230VAC PF> 0.98 / 115VAC në ngarkesë të plotë
  EFFICIENCY (Tipi). 70.0%
  AC AKTUALE (Typ.) 1.5A / 115VAC 0.8A / 115VAC
  Turr aktual (Tipi). COLD START 20A / 230VAC
  rrjedhje AKTUALE <2mA / 240VAC
  MBROJTJA  OVERLOAD 105 ~ 150% të energjisë të vlerësuarat output
  type Mbrojtja: mode Hiccup, rimëkëmbet automatikisht pas kusht faji është hequr
  mbi tension 5.75 ~ 6.75 në 5 V
  Mbrojtja Lloji: Shut off o / p tension, ri-pushtet mbi të shërohen
  MJEDISI PUNËS temp. -10 ~ +60 (Referojuni kurbë output ngarkesës deratizimin)
  HUMIDITY PUNËS 20% ~ 90% RH jo-kondensimit
  RUAJTJA TEMP., Lagështia -20 ~ + 85 ° C, 10 ~ 95% RH
  TEMP. KOEFICIENT ± 0.03% / ° C (0 ~ 50 ° C)
  dridhje 10-500HZ, 2G 10min./1 cikli, 60min. secili bashku X, Y, Z akset
  SIGURIA &
  EMC (Shënim 6)
  standardeve të sigurisë UL60950-1, KKK GB4943 miratuar
  përballojë tensionit I / PO / P: 3KVAC I / P-FG: 1.5KVAC O / P-FG: 0.5KVAC 1min.
  Izolimi REZISTENCA I / PO / P, I / P-FG: 100MOhms / 500VDC / 25 ℃ / 70% RH
  EMC CONDICTION & Rrezatimi Pajtueshmëria te EN55032 (CISPR32) Klasa B
  HARMONIK AKTUALE Pajtueshmëria te EN61000-3-2, -3
  EMC IMUNITETI Pajtueshmëria për EN61000-4-2,3,4,5,6,8,11, ENV50204, EN55024, 
  niveli Light Industry, kriteret A
  TË TJERËT KAB min 198.4Khrs. MIL-HDBK-217F (25 ° C)
  DIMENSION 164 * 97 * 29.2mm (L * W H *)
  PAKETIMI 0.65Kg; 20pcs / 12.7Kg / 0.64CUFT
  SHËNIM 1. Të gjitha parametër nuk përmendet posaçërisht maten me të dhëna 230VAC, ngarkesës nominale dhe 25 ° C të temperaturës së ambientit.
  2. Ripple & zhurmës maten me 20MHz e Bandwidth duke përdorur një 12 "Twisted Pair-tel ndërprerë me një 0.1uf & kondensator paralele 47uf.
  3. Toleranca: përfshin ngritur tolerancën, rregullimin e linjës dhe rregullimin e ngarkesës.
  4. Furnizimi me energji elektrike është konsideruar si një komponent i cili do të instalohet në një pajisje përfundimtar.
  Pajisjet final duhet të ri-konfirmuar se ajo ende i plotëson EMC directives.5.
  Deratizimin mund të jetë e nevojshme nën tensione të ulët input. Ju lutem kontrolloni kurbë derating për më shumë detaje.

  logo175W Output Triple me PFC Funksioni ITTP-75 seri

  dimension

  13254 2343

  Terminal Pin Nr Caktimi      
  Pin No. CAKTIMI
  1 AC / L
  2 AC / N
  3 FG
  4,6 DC OUTPUT -V
  7 DC OUTPUT + V3
  8 DC OUTPUT + V2
  9 DC OUTPUT + V1

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !