450W Output Single Switching Power Supply IRS-450W

Features:


 • * Input AC rritje aktive aktuale kufizuar
 • * Varg input AC zgjedhur nga switch
 • * Mbrojtja: qark Short / mbingarkesë / Mbi tensionit
 • mbi temperaturën
 • * Detyruar kondicionim nga ndërtuar në DC topin tifoz duke mbajtur
 • * Built-në funksion të largët kuptim
 • * Tregues LED për në pushtet
 • * UL miratuar
 • * 2 vjet garanci
 • Detail Product

  Produkt Tags

  MODEL IRS-450-3,3 IRS-450-5 IRS-450-12 IRS-450-15 IRS-450-24 IRS-450-36 IRS-450-48
  OUTPUT DC TENSION 3.3V 5V 12V 15V 24V 36V 48V
  VLERËSUARAT AKTUALE 75A 75A 37.5A 30A 18.8A 12.5A 9.4A
  RANGE AKTUALE 0 ~ 75A 0 ~ 75A 0 ~ 37.5A 0 ~ 30A 0 ~ 18.8A 0 ~ 12.5A 0 ~ 9.4A
  FUQI E VLERËSUAR 247.5W 375W 450W 450W 451.2W 450W 451.2W
  Ripple & ZHURMA (max.) Note.2 200mVp-p 200mVp-p 200mVp-p 200mVp-p 200mVp-p 200mVp-p 200mVp-p
  TENSION Adj. RANGE   2.97V ~ 3.63V 4.5 ~ 5.5V 10.8 ~ 13.5V 13.5 ~ 16.5V 21.6 ~ 28.5V 32.4 ~ 39.6V 43.2 ~ 52.8V
  TENSION TOLERNCE Note.3 ± 3.0% ± 3.0% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.5% ± 1.0% ± 1.0%
  LINE RREGULLORE Note.4 ± 0.5% ± 0.5% ± 0.3% ± 0.3% ± 0.2% ± 0.2% ± 0.2%
  LOAD RREGULLORE Note.5 ± 2.0% ± 2.0% ± 0.5% ± 0.5% ± 0.5% ± 0.5% ± 0.5%
  SETUP, TIME RISE 1500ms, 50ms / 230VAC 1500ms, 50ms / 115VAC në ngarkesë të plotë
  Hold Up TIME (typ.) 16ms / 230VAC 12ms / 115VAC në ngarkesë të plotë
  INPUT  Tensioni punues 90 ~ 132VAC / 180 ~ 264VAC përzgjedhur nga JP 254 ~ 370VDC
  frekuente 47 ~ 63HZ
   EFFICIENCY (Tipi). 74.0% 78.0% 83.0% 84,0% 86.0% 86.0% 88,0%
  AC AKTUALE (Typ.) 10A / 115VAC 6A / 230VAC
  Turr aktual (Tipi). 35A / 115VAC 55A / 230VAC
  rrjedhje AKTUALE <2.5mA / 240VAC
  MBROJTJA  OVERLOAD 105 ~ 150% të energjisë të vlerësuarat output
  type Mbrojtja: Mbyllur o / p tensionit, ri-pushtet për shërim
  mbi tension 3.8 ~ 4.6V 5.75 ~ 6.75V 13.8 ~ 16.2V 18 ~ 21V 32 ~ 36V 45 ~ 52v 57.6 ~ 67.2V
  Mbrojtja Lloji: Shut off O / tension p, claping nga Zener dioda
  mbi temperaturën Mbyllur o / p tension, rimëkëmbet automatikisht pas temperatura shkon poshtë
  MJEDISI PUNËS temp. -10 ~ +60 (Referojuni "Curve deratizimin")
  HUMIDITY PUNËS 20% ~ 90% RH jo-kondensimit
  RUAJTJA TEMP., Lagështia -40 ~ + 85 ° C, 10 ~ 95% RH
  TEMP. KOEFICIENT ± 0.05% / ° C (0 ~ 50 ° C)
  dridhje 10-500HZ, 5g 10min./1 cikli, periudha për 60min. secili bashku X, Y, Z akset
  SIGURIA &
  EMC (Shënim 6)
  standardeve të sigurisë UL60950-1, KKK GB4943 miratuar
  përballojë tensionit I / PO / P: 3KVAC I / P-FG: 2KVAC O / P-FG0.5KVAC
  Izolimi REZISTENCA I / PO / P, I / P-FG: 100MOhms / 500VDC / 25 ℃ / 70% RH
  TË TJERËT KAB min 200Khrs. MIL-HDBK-217F (25 ° C)
  DIMENSION 215 * 114 * 48.5mm (L * W H *)
  PAKETIMI 1.25Kg; 12PCS / 16kg / 1CUFT
  SHËNIM 1. Të gjitha parametër nuk përmendet posaçërisht maten me të dhëna 230VAC, ngarkesës nominale dhe 25 ° C të temperaturës së ambientit.
  2. Ripple & zhurmës maten me 20MHz e Bandwidth duke përdorur një 12 "Twisted Pair-tel ndërprerë me një 0.1uf dhe kondensator paralele.
  3. Toleranca: përfshin ngritur tolerancën, rregullimin e linjës dhe rregullimin e ngarkesës.
  4. temperatura e ambientit deratizimin prej 3.5 ° C / 1000 m modeleve fanless dhe nga 5 ° C / 1000 m modeleve ventilatorit për lartësi operativ lartë se 2000mm (6500ft)

  logo1450W Output Single Switching Power Supply IRS-450W

  dimension

  11 22

  Terminal Pin Nr Caktimi   
  Pin No. CAKTIMI
  1 AC / L
  2 AC / N
  3 FG
  4 ~ 6 DC OUTPUT -V
  7 ~ 9 DC OUTPUT + V

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !