85W Output Quad Switching Furnizim me energji elektrike ITQ-85W

Features:


 • * Input Universal AC / Gamë të plotë
 • * Mbrojtja: qark Short / mbingarkesë / Mbi tensionit
 • * Ftohjes nga convection e ajrit të lirë
 • * Tregues LED për në pushtet
 • * 100% ngarkesë të plotë të djegur-në provë
 • * Të gjitha që përdorin 105 ° C jetë të gjatë kapacitoreve elektrolitike
 • * Përballojë 300VAC kontributin e shtimit të trupave për 5 sekonda
 • * Temperatura operativ të lartë deri në 70 ° C
 • * Përballojë 5G testin dridhje
 • * Efikasitet të lartë, jetë të gjatë dhe të besueshmërisë së lartë
 • * 2 vjet garanci
 • Detail Product

  Produkt Tags

  MODEL ITQ-85Ⅱ ITQ-85Ⅲ ITQ-85Ⅳ
  OUTPUT NUMBER OUTPUT CH1 CH2 CH3 CH4 CH1 CH2 CH3 CH4 CH1 CH2 CH3 CH4
  DC TENSION 5V 12V -5V -12V 5V 15V -5V -15V 5V 12V 24V -12V
  VLERËSUARAT AKTUALE 7A 3.1A 0.5A 0.5A 7A 2.5â 0.5A 0.5A 6A 2A 1A 0.5A
  RANGE AKTUALE 2 ~ 10A 0.3 ~ 4A 0 ~ 1A 0 ~ 1A 2 ~ 10A 0.3 ~ 4A 0 ~ 1A 0 ~ 1A 2 ~ 10A 0.3 ~ 4A 0,1 ~ 1.5A 0 ~ 1A
  FUQI E VLERËSUAR 80.7W 82.5W 84W
  Ripple & ZHURMA (max.) Note.2 80m
  Vp-p
  120m
  Vp-p
  100m
  Vp-p
  80m
  Vp-p
  80m
  Vp-p
  120m
  Vp-p
  100m
  Vp-p
  80m
  Vp-p
  80m
  Vp-p
  120m
  Vp-p
  150m
  Vp-p
  80m
  Vp-p
  TENSION Adj. RANGE   CH1: 4.75 ~ 5.5V CH1: 4.75 ~ 5.5V CH1: 4.75 ~ 5.5V
  TENSION TOLERNCE Note.3 ± 2.0% + 7, -3% ± 8.0% ± 5.0% ± 2.0% + 3, -7% ± 8.0% ± 5.0% ± 2.0% + 7, -3% ± 8.0% ± 5.0%
  LINE RREGULLORE Note.4 ± 0.5% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0% ± 0.5% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0% ± 0.5% ± 1.0% ± 1.0% ± 1.0%
  LOAD RREGULLORE Note.5 ± 1.0% ± 3.0% ± 6.0% ± 2.0% ± 1.0% ± 3.0% ± 6.0% ± 2.0% ± 1.0% ± 3.0% ± 5.0% ± 2.0%
  SETUP, TIME RISE 500 ms, 20ms / 230VAC 1200ms, 30ms / 115VAC në ngarkesë të plotë
  Hold Up TIME (typ.) 100ms / 230VAC 18ms / 115VAC në ngarkesë të plotë
  INPUT  Tensioni punues 88 ~ 264VAC 125 ~ -373VDC (Withinstand 300VAC rritje për 5sec. Pa dëme)
  frekuente 47 ~ 63HZ
   EFFICIENCY (Tipi). 76% 77% 78%
  AC AKTUALE (Typ.) 2.5â / 115VAC 1.5A / 230VAC
  Turr aktual (Tipi). COLD START 40A / 230VAC
  rrjedhje AKTUALE <2mA / 240VAC
  MBROJTJA  OVERLOAD 110 ~ 150% të energjisë të vlerësuarat output
  type Mbrojtja: mode Hiccup, rimëkëmbet automatikisht pas kusht faji është hequr
  mbi tension CH1: 5.75 ~ 6.75V
  Mbrojtja Lloji: mode Hiccup, rimëkëmbet automatikisht pas kusht faji është hequr
  MJEDISI PUNËS temp. -25 ~ +70 (Referojuni "Curve deratizimin")
  HUMIDITY PUNËS 20% ~ 90% RH jo-kondensimit
  RUAJTJA TEMP., Lagështia -40 ~ + 85 ° C, 10 ~ 95% RH
  TEMP. KOEFICIENT ± 0.03% / ° C (0 ~ 50 ° C) për prodhimin e CH1
  dridhje 10-500HZ, 5g 10min./1 cikli, periudha për 60min. secili bashku X, Y, Z akset
  SIGURIA &
  EMC (Shënim 6)
  standardeve të sigurisë UL60950-1, TUV60950-1 EAC TP 004 Aprroved
  përballojë tensionit I / PO / P: 3KVAC I / P-FG: 2KVAC O / P-FG0.5KVAC
  Izolimi REZISTENCA I / PO / P, I / P-FG: 100MOhms / 500VDC / 25 ℃ / 70% RH
  EMC EMISIONIT Pajtueshmëria për EN55032 (CISPR32) Klasa B, EN61000-3-2, EAC TP TC 020
  EMC IMUNITETI Pajtueshmëria për EN61000-4-2,3,4,5,6,8,11, EN5502, EN61000-6-2,
  niveli industrisë së rëndë, kriteret A, EAC TP TC 020
  TË TJERËT KAB min 206.8Khrs. MIL-HDBK-217F (25 ° C)
  DIMENSION 134 * 97 * 29.2mm (L * W H *)
  PAKETIMI 0.6Kg; 24pcs / 15.4Kg / 0.7CUFT
  SHËNIM 1. Të gjitha parametër nuk përmendet posaçërisht maten me të dhëna 230VAC, ngarkesës nominale dhe 25 ° C të temperaturës së ambientit.
  2. Ripple & zhurmës maten me 20MHz e Bandwidth duke përdorur një 12 "Twisted Pair-tel ndërprerë me një 0.1uf & & kondensator paralele 47uf.
  3. Toleranca: përfshin ngritur tolerancën, rregullimin e linjës dhe rregullimin e ngarkesës.
  4. Rregullorja Line matet nga linjë të ulët të vijë të lartë në ngarkesë të vlerësuarat.
  5. Rregullimi Load matet nga 0% T0 100% ngarkesë të vlerësuarat.
  6. Furnizimi me energji elektrike është konsideruar si një komponent i cili do të instalohet në një pajisje përfundimtar.
  Të gjitha testet EMC janë ekzekutuar nga rritje kthe njësi në një pjatë 230mm * 230mm metalike me 1mm e trashësi.
  Pajisjet final duhet të ri-konfirmuar se ajo ende i plotëson direktivat EMC.
  Për udhëzime se si për të kryer këto teste EMC, ju lutem referojuni "testimin EMI e furnizimit të energjisë përbërëse."

  7. temperatura e ambientit deratizimin e 3.5 ° C / 1000m me modele fanless dhe prej 5 ° C / 1000m me modele tifoz për lartësi operativ larta se 2000mm (6500ft)

  logo1 85W Output Quad furnizimin me energji switching  ITQ-85 Series

  dimension

   safegfesgeg

  Terminal Pin Nr Caktimi        
  Pin No. CAKTIMI
  1 AC / L
  2 AC / N
  3 FG
  4 DC OUTPUT -V4
  5 DC OUTPUT + V3
  6 DC OUTPUT -V
  7 DC OUTPUT + V2
  8 DC OUTPUT + V1

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !