Rregullt Furnizimi me energji elektrike

2

përdorur përgjithësisht në letra shtëpie kanal, ekran shtëpie dhe kuti të lehta shtëpie. Gjithashtu mund të përdoret në fusha të tjera, të tilla si automatizimi industriale, instrumentet mjekësore, kuzhinë komerciale, turnstiles, porta automatike pengesë, lojra makinë dhe kështu me radhë.


Ora Post: Mar-29-2018
WhatsApp Online Chat !